Telemorele
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Jako że wszyscy dopiero uczymy się korzystać z forum prosimy o odezwanie się w tym dziale w razie jakichkolwiek problemów i wątpliwości. Postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć.

Zobacz poprzedni tematGo downZobacz następny temat
Kaisa
Kaisa
Admin
Liczba postów : 18
Reputacja : 0
Skąd : Śląsk

netflixpolska - Outlander Empty Outlander

Sro 4 Paź 2017 - 9:56
netflixpolska - Outlander Drugovremec_sezon_1_bg_subtitri

Liczba odcinków: ?
Liczba sezonów: 3
Gatunek: dramat, romans, sci-fi
W rolach głównych: Caitriona Balfe, Sam Heughan, Tobias Menzies, Sophie Skelton, Richard Rankin.



Claire Randall - sanitaruszka z II wojny światowej niespodziewanie przenosi się do XVIII-wiecznej Szkocji, gdzie poznaje Jamesa Frasera. Na początku robi wszystko żeby powrócić do swoich czasów i męża jednak sytuacja szybko zaczyna się zmieniać, gdy splot zdarzeń zmusza ją do coraz dłuższego pobytu w przeszłości. Serial jest adaptacją powieści Obca autorstwa Diany Gabaldon.




Aktualna emisja:
Sezon 3USAStarzPoniedziałek, godz. 02:00
Sezon 3PolskaNetflix PolskaPoniedziałek, godz. 10:00
martoslawa
martoslawa
Admin
Liczba postów : 97
Reputacja : 2

netflixpolska - Outlander Empty Re: Outlander

Sro 4 Paź 2017 - 21:41
Dzisiaj obejrzałam 4 odcinek 3 sezonu. Podobał mi się, choć jak tak teraz o tym myślę, to w sumie działy się tam rzeczy, które powinny były mnie zdenerwować. Lol A mianowicie pojawiło się to dziewczę ze zwiastuna 3 sezonu. Swoją drogą ona z twarzy trochę przypomina mi Claire... z daleka myślałam, że to nasza główna bohaterka i się zastanawiałam o co chodzi. Śmiech

W każdym bądź razie w życiu bym się nie spodziewała, że Jamie będzie miał syna! I to w dodatku nie z Claire! To teraz nie dość, że nie mogę się doczekać spotkania tatusia z córeczką, to także spotkania rodzeństwa. Szeroki Uśmiech


Kaisa
Kaisa
Admin
Liczba postów : 18
Reputacja : 0
Skąd : Śląsk

netflixpolska - Outlander Empty Re: Outlander

Sob 7 Paź 2017 - 16:09
Właśnie byłam ciekawa jaka będzie reakcja na tą całą sprawę z Genewą, bo przyznaję, że czytając książkę jakoś nie oburzyło mnie zbytnio to wszystko, ale jak teraz się nad tym zastanawiałam to w sumie dość kontrowersyjne sprawy się działy. Diabełek

Zresztą nie pierwszy nie ostatni raz. Jeszcze w tym sezonie coś się zdarzy co mi się bardzo nie podobało i było jak dla mnie zbędne. Diabełek

No i lorda Johna chyba już jest więcej, uwielbiam go Szeroki Uśmiech
martoslawa
martoslawa
Admin
Liczba postów : 97
Reputacja : 2

netflixpolska - Outlander Empty Re: Outlander

Sob 7 Paź 2017 - 17:17
Kaisa napisał:Zresztą nie pierwszy nie ostatni raz. Jeszcze w tym sezonie coś się zdarzy co mi się bardzo nie podobało i było jak dla mnie zbędne. Diabełek
Weź mnie nie strasz. Szeroki Uśmiech

Kaisa napisał:No i lorda Johna chyba już jest więcej, uwielbiam go Szeroki Uśmiech
Jest go więcej i niby jest w porządku... ale jakoś nie porywa mnie ta postać. Chociaż może się rozkręci. Szeroki Uśmiech
Kaisa
Kaisa
Admin
Liczba postów : 18
Reputacja : 0
Skąd : Śląsk

netflixpolska - Outlander Empty Re: Outlander

Nie 8 Paź 2017 - 9:13
Dobra nie straszę, zresztą i tak ty może będziesz miała inne odczucia w tych sprawach co mi się nie podobają albo co ich nie ogarniam. Diabełek Języczek

Widziałam kawałek na ty i jakoś mi ten aktor co gra Johna średnio podchodzi, ale może to tylko takie pierwsze wrażenie. Lol

Teraz już na dobre powinna zacząć się rozkręcać akcja w sezonie. Szeroki Uśmiech
martoslawa
martoslawa
Admin
Liczba postów : 97
Reputacja : 2

netflixpolska - Outlander Empty Re: Outlander

Wto 10 Paź 2017 - 16:54
3x05

AAAAAAAAAAAAA!!! Co to była za końcówka!!! 5 odcinków na to czekałam!!! W końcu Claire odnalazła Jamiego!!! Ja tu płaczę, a ten sobie mdleje na jej widok. Śmiech Śmiech Kompletnie się tego nie spodziewałam! Szeroki Uśmiech Ciekawe czy to jakieś humorystyczne wtrącanie, czy coś mu jest? Może choruje, czy coś... lub z kimś się związał i stąd taki szok? Echhhh, mam nadzieję, ze wszystko się ułoży! Oni muszą być razem! Szkoda tylko, że Brianna nie zabrała się z Claire... ale to może tata przyjdzie do niej. Lol Lol

Achhhhh, czekam z niecierpliwością na kolejny odcinek, w końcu się dzieje! Nie żeby wcześniejsze odcinki były nudne, ale czekałam z niecierpliwością na ponowne spotkanie J&C. Szeroki Uśmiech
Kaisa
Kaisa
Admin
Liczba postów : 18
Reputacja : 0
Skąd : Śląsk

netflixpolska - Outlander Empty Re: Outlander

Wto 10 Paź 2017 - 18:19
Zerknęłam sobie na końcówkę na yt i oczywiście koniec odcinka jak już się akcja miała zaczynać. Lol Lol W książce nie było wątpliwości czemu zemdlał. Ale kolejny odcinek odpowie na wiele pytań. Szeroki Uśmiech I powinno się sporo dziać Szeroki Uśmiech

Swoją drogą byłam zaskoczona, że Murtagh się pokazał, bo w książkach zginął jak były te walki, a tu zrobili niespodziankę. Języczek
martoslawa
martoslawa
Admin
Liczba postów : 97
Reputacja : 2

netflixpolska - Outlander Empty Re: Outlander

Wto 10 Paź 2017 - 18:52
A ja właśnie byłam zadowolona z takiej końcówki! Bo się spodziewałam, że zakończą odcinek jeszcze zanim się w ogóle zobaczą i co chwilę patrzyłam ile minut zostało do końca. Lol Ulżyło mi, że jeszcze w tym odcinku doszło do spotkania, naprawdę, mogli uciąć w gorszym momencie. Szeroki Uśmiech
Kaisa
Kaisa
Admin
Liczba postów : 18
Reputacja : 0
Skąd : Śląsk

netflixpolska - Outlander Empty Re: Outlander

Wto 10 Paź 2017 - 19:02
Końcówka mi się podobała, nie sądziłam, że akurat w tym momencie zakończą. Wyraz twarzy Claire na końcu był kapitalny. Śmiech Nie tego się spodziewała. Śmiech Do przewidzenia było, że dużo z tego spotkania w odcinku nie pokażą i trzeba będzie czekać kolejny tydzień, mam ostatnio ubaw z takich końcówek w środku akcji, strasznie tego dużo ostatnimi czasami. Lol
martoslawa
martoslawa
Admin
Liczba postów : 97
Reputacja : 2

netflixpolska - Outlander Empty Re: Outlander

Wto 10 Paź 2017 - 19:06
No ba, ja też się nie spodziewałam takiej reakcji ze strony Jamiego. Śmiech To co się wydarzyło jest naprawdę dziwne, zachował się jak nie on. Lol Dlatego jakaś chorobę podejrzewam... albo to miłość do Claire tak na niego działa, haha. Szeroki Uśmiech Szeroki Uśmiech

Mam nadzieję, że go dziewczyna szybko ocuci. Śmiech
Kaisa
Kaisa
Admin
Liczba postów : 18
Reputacja : 0
Skąd : Śląsk

netflixpolska - Outlander Empty Re: Outlander

Wto 10 Paź 2017 - 19:25
Claire w końcu jest lekarką to niech się mężem zajmuje. Śmiech
Sponsored content

netflixpolska - Outlander Empty Re: Outlander

Zobacz poprzedni tematPowrót do góryZobacz następny temat
Co możesz?
Nie możesz odpowiadać w tematach