Telemorele
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Jako że wszyscy dopiero uczymy się korzystać z forum prosimy o odezwanie się w tym dziale w razie jakichkolwiek problemów i wątpliwości. Postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć.

Zobacz poprzedni tematGo downZobacz następny temat
martoslawa
martoslawa
Admin
Liczba postów : 97
Reputacja : 2

Egzorcysta - The Exorcist Empty Egzorcysta - The Exorcist

Pon 9 Paź 2017 - 2:10
Egzorcysta - The Exorcist Theexorcistposter

Liczba odcinków: ?
Liczba sezonów: 2
Gatunek: horror, thriller psychologiczny

W rolach głównych:
Alfonso Herrera
Ben Daniels
Geena Davis
Brianne Howey
Hannah Kasulka
Kurt Egyiawan



Serial oparty na powieści Williama Blatty’ego z 1971 roku. Twórcy The Exorcist przedstawiają zupełnie inną historię z nowymi postaciami, jednak fabuła wciąż skupia się na walce ze złem. Bohaterowie zajmują się jednym z przypadków opętania i obecności demonicznej mocy, której muszą stawić czoła.





Aktualna emisja:
Sezon 2USAFOXPiątek, godz. 03:00


Ostatnio zmieniony przez martoslawa dnia Wto 10 Paź 2017 - 19:30, w całości zmieniany 2 razy
martoslawa
martoslawa
Admin
Liczba postów : 97
Reputacja : 2

Egzorcysta - The Exorcist Empty Re: Egzorcysta - The Exorcist

Pon 9 Paź 2017 - 2:22
1x07

Zaczęłam oglądać ten serial wczoraj, a już jestem na 7 odcinku - naprawdę mnie wciągnął! Boję się egzorcyzmów, więc przez długi czas nawet nie brałam pod uwagę oglądania tego serialu, ale jako że @Gabrysia obiecała trzymać mnie za rączkę podczas oglądania - skusiłam się i nie żałuję! Szeroki Uśmiech Serial naprawdę nie jest aż tak straszny jak tytuł wskazuje - przynajmniej na razie. Ale to nie jest żaden minus, tylko jak dla mnie plus! Szeroki Uśmiech

Oczywiście są tu opętania, chodzenie w pozycji mostka, robale wychodzące z buzi i tak dalej, ale oglądając serial mam jakieś takie wrażenie... że to wszystko dzieje się w innym świecie, że mnie to nie dotyczy. Szeroki Uśmiech I dlatego właśnie się nie boję, choć sceny czasem naprawdę są mocne. Kurczę, w sumie może wyrażenie "nie boję się" nie do końca tu pasuje - bo czasem nie patrzę na ekran ze strachu, ale nie panikuję i nie boję się po oglądaniu serialu - a to dla mnie najważniejsze. Szeroki Uśmiech

Podobają mi się w sumie wszystkie postacie w tym serialu, każda ma silny charakterek. Ale jakoś tak upodobałam sobie najbardziej Kat - choć wiem, wiem, czasem się głupio zachowuje - jak wezwała policję by przerwali egzorcyzmy, to się załamałam. Lol Ale w sumie można było ją tez zrozumieć, po prostu martwiła się o siostrę.

Podobała mi się scena w pociągu! To był taki pierwszy większy wyskok Casey i może dlatego - zaczęło się dziać. Szeroki Uśmiech Mam nadzieję, że po tej scenie wszystkie takie nachalne goście pomyślą dwa razy zanim się przyczepią do jakiejś dziewczyny. Lol

Jak na razie najbardziej przerażają mnie sceny gdy Casey unosi się w powietrzu i obija o ściany - masakra. A w kolejnym odcinku chyba będzie obkręcanie głowy. Zszokowany Nie wiem jak ja to przeżyję, bo nie znoszę tego dźwięku trzaskających kości. Lol
martoslawa
martoslawa
Admin
Liczba postów : 97
Reputacja : 2

Egzorcysta - The Exorcist Empty Re: Egzorcysta - The Exorcist

Pon 9 Paź 2017 - 22:56
1x10

Skończyłam oglądać pierwszy sezon - zakończenie szału nie zrobiło, ale i tak było fajnie. Szeroki Uśmiech Jak już Casey uwolniła się od demona, to jeszcze bardziej ją polubiłam, kochana silna dziewczynka. Serce Ciekawa jestem czy ona i Kat powrócą w 2 sezonie - bardzo bym tego chciała. W ostatnich odcinkach bałam się w sumie o każdego bohatera... Smutek Zginęła matka Bernadette, buuu... Bardzo mi jej szkoda, lubiłam ją... obawiałam się też o Henry'ego, który pomimo że bardzo spokojny zdobył mają sympatię. Myślałam, ze wyzionie ducha już podczas tej sceny ze zdejmowaniem spodni, ale na całe szczęście nie. Przypomniała mi się teraz scena jak demon w ciele Angeli macał Kat, ojeeeeej, co to było... strasznie dziwnie się to oglądało. Lol

Cieszę się, że nie było obrotu głowy, haha! Szeroki Uśmiech Podczas tych ostatnich egzorcyzmów Casey przymykałam oczy co jakiś czas, bo po prostu nie chciałam tego widzieć. Lol Ufff, bardzo dobrze, że to sobie darowali. Lol

Biorę się niedługo za 2 sezon! Jak nie jeszcze dzisiaj. Lol Naprawdę się wciągnęłam. Szeroki Uśmiech
martoslawa
martoslawa
Admin
Liczba postów : 97
Reputacja : 2

Egzorcysta - The Exorcist Empty Re: Egzorcysta - The Exorcist

Sob 14 Paź 2017 - 16:43
2x02

Obejrzałam wczoraj w nocy dwa pierwsze odcinki nowego sezonu (w końcu mi się udało!) i stwierdzam, że będzie straszniejszy od pierwszego. Lol Chociaż może to dlatego, że oglądałam o takiej porze, a nie innej? Szeroki Uśmiech Haha. W każdym razie zdaje się, że będziemy mieć w nim bardzo dużo opętań! Na pewno ta dziewczynka z workiem na głowie będzie opętana i ten niewidomy chłopiec też... ten lunatykujący chłopiec także ma potencjał, haha. Jedynie dziewczynę nic nie weźmie, co do tego nie mam wątpliwości! Choć kto wie, może mnie zaskoczą i to właśnie na niej będą odprawiać egzorcyzmy? Szeroki Uśmiech

Tak swoją drogą bardzo podoba mi się plakat tego sezonu!

Egzorcysta - The Exorcist Exorcist_s2_keyart_vertical_f5

Egzorcysta - The Exorcist Exorcist-season-2
Sponsored content

Egzorcysta - The Exorcist Empty Re: Egzorcysta - The Exorcist

Zobacz poprzedni tematPowrót do góryZobacz następny temat
Co możesz?
Nie możesz odpowiadać w tematach