Telemorele
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Jako że wszyscy dopiero uczymy się korzystać z forum prosimy o odezwanie się w tym dziale w razie jakichkolwiek problemów i wątpliwości. Postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć.

Zobacz poprzedni tematGo downZobacz następny temat
martoslawa
martoslawa
Admin
Liczba postów : 97
Reputacja : 2

oliviaedward - Better Things Empty Better Things

Pon 9 Paź 2017 - 23:41
oliviaedward - Better Things 117691103_1300x1733

Liczba odcinków: ?
Liczba sezonów: 2
Gatunek: komedia

W rolach głównych:
Pamela Adlon
Mikey Madison
Hannah Alligood
Olivia Edward
Celia Imrie



Fabuła serialu skupia się na aktorce, która wychowuje trzy córki. Kobieta stara się zrównoważyć chęć pracy w Hollywood z życiem samotnej matki.



Aktualna emisja:
Sezon 2USAFXCzwartek, godz. 04:00


Ostatnio zmieniony przez martoslawa dnia Wto 10 Paź 2017 - 19:32, w całości zmieniany 2 razy
martoslawa
martoslawa
Admin
Liczba postów : 97
Reputacja : 2

oliviaedward - Better Things Empty Re: Better Things

Wto 10 Paź 2017 - 1:00
Mother, you had me but I never had youuuuuu. Serduszko

2x04

Nie jest to serial, który wciągnął mnie od pierwszego odcinka, ale z każdym było coraz lepiej! Uwielbiam mamuśkę i jej kontakt z dziećmi. Serduszko Typową relacją matka-dziecko to to nie jest, ale nie można powiedzieć, ze Sam nie sprawdza się w swojej roli. Cudownie zawsze wspiera swoje dzieci i ma do nich niezwykle dużo cierpliwości. Oczy serca  Córki są niewątpliwie największą miłością w jej życiu, ale cieszę się ogromnie, że w 2 sezonie znalazła sobie jakiegoś fajnego faceta - bardzo im kibicuję i liczę że facet tego nie spapra. Szeroki Uśmiech Strasznie przeżywałam ich wyjazd na weekend, miałam nadzieję, ze na nim się nie skończy i na całe szczęście nie, achhhh.

Lubię prawie wszystkie postacie w tym serialu. Prawie, dlatego że  denerwuje mnie Max... Nie wiem, ta dziewczyna ciągle chodzi zła na cały świat... chyba nie da się jej polubić. Języczek

Za to babcia rządzi! Śmiech Serduszko Ta kobieta to chyba nie umie być zła, zawsze poprawia mu humor to jej luzackie nastawienie do życia. Śmiech Scenki z nią zawsze wywierają uśmiech na mojej twarzy! Szeroki Uśmiech
Zobacz poprzedni tematPowrót do góryZobacz następny temat
Similar topics
Co możesz?
Nie możesz odpowiadać w tematach