Telemorele
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Jako że wszyscy dopiero uczymy się korzystać z forum prosimy o odezwanie się w tym dziale w razie jakichkolwiek problemów i wątpliwości. Postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć.

Zobacz poprzedni tematGo downZobacz następny temat
Lineczka
Lineczka
Admin
Liczba postów : 57
Reputacja : 4

Maral: En Güzel Hikayem Empty Maral: En Güzel Hikayem

Nie 1 Paź 2017 - 18:18
Maral: En Güzel Hikayem 12079435_948918648512515_7948856727909812173_n

Liczba odcinków: 17
Liczba sezonów: 2
Gatunek: dramat
W rolach głównych: Hazal Kaya, Aras Bulut İynemli, Ceyda Düvenci, Türkü Turan



Historia młodej i ambitnej dziewczyny dla której praca w salonie mody Luna jest spełnieniem dziecięcych marzeń. Maral jest zakochana w cukierniku - Sarpie, któremu też nie jest obojętna. Na drodze zakochanych pojawi się wiele przeszkód.


martoslawa
martoslawa
Admin
Liczba postów : 97
Reputacja : 2

Maral: En Güzel Hikayem Empty Re: Maral: En Güzel Hikayem

Nie 1 Paź 2017 - 18:30
Ha, trzeba niedługo wziąć się za ponowne oglądanie tego serialu, bo Aras czeka. Szeroki Uśmiech Już nawet nie pamiętam na którym odcinku ostatnio skończyłyśmy, @Lineczka. Szeroki Uśmiech

A tu już chyba zaczęto tłumaczyć sezon 2 i z tego co widziałam Aras w nim super wygląda. Miłość
Lineczka
Lineczka
Admin
Liczba postów : 57
Reputacja : 4

Maral: En Güzel Hikayem Empty Re: Maral: En Güzel Hikayem

Nie 1 Paź 2017 - 18:41
Na 3 albo 4, ale ja będę oglądała od nowa, więc albo dołącz albo na mnie poczekaj. Języczek Tylko nie wiem kiedy się za Maral zabiorę.
Tak, już drugi sezon jest tłumaczony. Widziałam fotkę z Arasem i jakoś średnio mi się podobał taki ulizany.
martoslawa
martoslawa
Admin
Liczba postów : 97
Reputacja : 2

Maral: En Güzel Hikayem Empty Re: Maral: En Güzel Hikayem

Nie 1 Paź 2017 - 18:50
Lineczka napisał:Na 3 albo 4, ale ja będę oglądała od nowa,  więc albo dołącz albo na mnie poczekaj. Języczek
To poczekam. Szeroki Uśmiech Mnie też się w sumie nie spieszy z oglądaniem, możemy nawet po Cukur zacząć. Szeroki Uśmiech

Lineczka napisał:Widziałam fotkę z Arasem i jakoś średnio mi się podobał taki ulizany.
A mnie się właśnie bardzo podoba w tej fryzurze! Szeroki Uśmiech Zresztą... on mi się nie podoba tylko w za długiej brodzie. Lol
Lineczka
Lineczka
Admin
Liczba postów : 57
Reputacja : 4

Maral: En Güzel Hikayem Empty Re: Maral: En Güzel Hikayem

Nie 1 Paź 2017 - 18:54
Mnie też Aras nie podobał się tylko w za długiej brodzie, ale nie zmienia to faktu, że ulizany nie zachwyca mnie tak jak w normalnym wydaniu. Języczek
To odłóżmy Maral na czas bliżej nieokreślony. Języczek
Sponsored content

Maral: En Güzel Hikayem Empty Re: Maral: En Güzel Hikayem

Zobacz poprzedni tematPowrót do góryZobacz następny temat
Co możesz?
Nie możesz odpowiadać w tematach