Telemorele
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Jako że wszyscy dopiero uczymy się korzystać z forum prosimy o odezwanie się w tym dziale w razie jakichkolwiek problemów i wątpliwości. Postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć.

Udostępnij
Zobacz poprzedni tematGo downZobacz następny temat
Gabrysia
Gabrysia
Liczba postów : 4
Reputacja : 0
Skąd : New York!

Diagnoza Empty Diagnoza

Sob 7 Paź 2017 - 17:40
Diagnoza Diagnoza

Liczba odcinków: 13 (?)
Liczba sezonów: 1 (?)
Gatunek: Medyczno-kryminalny.
W rolach głównych: Maja Ostaszewska, Maciej Zakościelny, Adam Woronowicz, Beata Ścibakówna, Sonia Bohosiewicz, Antoni Królikowski i inni.Anna Nowak wraca do Polski, po latach nieobecności. Ma przed sobą jeden cel – chce raz na zawsze rozprawić się z przeszłością i zmierzyć z kimś, kto nie tylko bardzo ją skrzywdził, ale również odebrał bliskich. Kiedy wydaje się, że wszystko układa się zgodnie z jej planem, życie Anny zostaje wywrócone do góry nogami. Na skutek tragicznego wypadku kobieta trafia do rybnickiego szpitala. Po wybudzeniu z narkozy z przerażeniem odkrywa, że niczego nie pamięta, oprócz twarzy doktora Michała Wolskiego, który ją uratował. Zdruzgotana kobieta zaczyna zadawać sobie pytania: kim jest, jakim jest człowiekiem, czy skrzywdziła kogoś, a może sama jest ofiarą?


Zobacz poprzedni tematPowrót do góryZobacz następny temat
Co możesz?
Nie możesz odpowiadać w tematach