Telemorele
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Jako że wszyscy dopiero uczymy się korzystać z forum prosimy o odezwanie się w tym dziale w razie jakichkolwiek problemów i wątpliwości. Postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć.

Zobacz poprzedni tematGo downZobacz następny temat
Lineczka
Lineczka
Admin
Liczba postów : 57
Reputacja : 4

Otchłań namiętności - Abismo de pasión Empty Otchłań namiętności - Abismo de pasión

Sob 30 Wrz 2017 - 21:03
Otchłań namiętności - Abismo de pasión 1005x1500_m73k9j

Liczba odcinków: 162
Gatunek: Telenowela klasyczna
W rolach głównych: Angelique Boyer, David Zepeda, Livia Brito, Mark Tacher, Blanca Guerra



Zakazana miłość dwojga młodych ludzi. Elisa (Angelique Boyer) i Damian (David Zepeda) napotkają na wiele przeszkód stojących na ich drodze do szczęścia.


martoslawa
martoslawa
Admin
Liczba postów : 97
Reputacja : 2

Otchłań namiętności - Abismo de pasión Empty Re: Otchłań namiętności - Abismo de pasión

Sob 30 Wrz 2017 - 21:33
Hahahha, jaki hasztag - chemiczni proci. Lol Już dotarłaś do tej sceny, prawda?

Moja ulubiona z całej telki! Oczy serca Oczy serca
Lineczka
Lineczka
Admin
Liczba postów : 57
Reputacja : 4

Otchłań namiętności - Abismo de pasión Empty Re: Otchłań namiętności - Abismo de pasión

Sob 30 Wrz 2017 - 21:39
Tak, dotarłam. Oczko Scena była w końcówce 35 odcinka, miazga! Super gra aktorów! Chemia ogromna stąd i hasztag. Lol Cool
martoslawa
martoslawa
Admin
Liczba postów : 97
Reputacja : 2

Otchłań namiętności - Abismo de pasión Empty Re: Otchłań namiętności - Abismo de pasión

Sob 30 Wrz 2017 - 21:44
Achhhh, już sobie oglądam to 3 raz. Lol Ale w sumie tylko końcówkę. Szeroki Uśmiech Najbardziej lubię ten fragment jak Damian mówi, że jest o nią zazdrosny i za nią szaleje. Oczy serca Oczy serca Jej mina na te słowa też jest zabójcza. Śmiech Szeroki Uśmiech Achhh, nie podoba mi się to, ze proci mają w tej telce tak mało wspólnych scen. :<
Lineczka
Lineczka
Admin
Liczba postów : 57
Reputacja : 4

Otchłań namiętności - Abismo de pasión Empty Re: Otchłań namiętności - Abismo de pasión

Sob 30 Wrz 2017 - 22:05
David super zagrał, ogień i jeszcze raz ogień podczas wyznania. Angie też świetna!
dokładnie - największy mankament telki to zbyt mała liczba scen protów. Jeszcze chyba nie oglądałam takiej produkcji by głównych bohaterów było tak mało. Zszokowany Nie rozumiem tego, aktorzy mają chemię a scenarzyści nie wykorzystali ich potencjału w całości. Szkoda.
martoslawa
martoslawa
Admin
Liczba postów : 97
Reputacja : 2

Otchłań namiętności - Abismo de pasión Empty Re: Otchłań namiętności - Abismo de pasión

Nie 1 Paź 2017 - 0:40
Jak tak piszesz o tym niewykorzystanym potencjale, to od razu na myśl mi Icerde przychodzi. Lol No ale cóż, z niektórymi produkcjami tak bywa, że scenarzyści nie widzą co mają. 

A Gabino zyskał Twoją sympatię? Lol
Lineczka
Lineczka
Admin
Liczba postów : 57
Reputacja : 4

Otchłań namiętności - Abismo de pasión Empty Re: Otchłań namiętności - Abismo de pasión

Nie 1 Paź 2017 - 10:39
Lubię Gabina, świetny czarny charakter! Tego aktora polubiłam już w Królowej Południa chociaż grał tam bandziora i psychola w jednym!
Sponsored content

Otchłań namiętności - Abismo de pasión Empty Re: Otchłań namiętności - Abismo de pasión

Zobacz poprzedni tematPowrót do góryZobacz następny temat
Co możesz?
Nie możesz odpowiadać w tematach