Telemorele
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Jako że wszyscy dopiero uczymy się korzystać z forum prosimy o odezwanie się w tym dziale w razie jakichkolwiek problemów i wątpliwości. Postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć.

Udostępnij
Zobacz poprzedni tematGo downZobacz następny temat
brodzia
brodzia
Liczba postów : 14
Reputacja : 0

Rozmowy Empty Rozmowy

Nie 8 Paź 2017 - 14:09
Z racji tego, że od momentu "wypierania" telewizji przez platformę youtube'ową powstaje wiele kontrowersji, postanowiłam założyć temat, który pozwoli na wyrażenie własnej opinii odnośnie całego przedsięwzięcia jakim jest youtube Osób, które za jego pomocą nagrywają oraz wiele innych aspektów, które są frapujące.

Kontrowersji pewnie by nie było, gdyby ludzie (zwłaszcza Twórcy) nie odczuwali, że faktycznie youtube może stać się czymś więcej niż telewizja. Niestety - jak twierdzą, wysokie gaże i popularność zbijają osoby, które obniżają jakoś emitowanych filmów co zniża youtube'a wciąż poniżej telewizji. Czy zatem faktycznie dla Twórcy i Odbiorcy byłoby lepiej, gdyby był ktoś, kto "segregowałby" osoby mogące udostępniać twórczość czy właśnie dzięki temu, że każdy ma taką możliwość - można dostrzec czego ludzie faktycznie potrzebują?
Zobacz poprzedni tematPowrót do góryZobacz następny temat
Co możesz?
Nie możesz odpowiadać w tematach